מזל בתולה הורוסקופ 2014

virgo-horoscope-2014הורוסקופ 2014 צופה לבני מזל בתולה שנה של סגירת מעגלים וסיום תהליכים שהתחילו בשנה שעברה. תרגישו הקלה ושחרור מלחצים שהעיקו עליכם בעבר. מרקורי נמצא בנסיגה אבל מחודש ינואר תרגישו שהדברים מתחילים להסתדר. עכשיו זה הזמן לבחון את צעדיכם ולתכנן את העתיד מנקודת מבט אופטימית ורחבה. 

קריירה, עבודה ולימודים
אסטרולוגיה שנתית צופה קשיים במקום העבודה בין החודשים אפריל ויולי צפוי ארגון מחדש במקום העבודה דבר שיגרום ללחצים. אם תכלכלו את צעדיכם בתבונה תעברו את התקופה ואף צפוי קידום. מזה זמן אתם שוקלים לשנות כיוון בקריירה וזאת תקופה טובה לבני מזל בתולה לעשות את השינוי המיוחל.

אהבה ומשפחה
רווקות בנות מזל בתולה יוכלו ליצור קשר נפלא אם יהיו אמיצות לקיים קשר עם אדם יוצא דופן ובתנאי שתהיינה פחות ביקורתיות. עבור הרווקים בני המזל צפויה שנה של היצע רחב בזכות כוכב צדק שנמצא בבית הזוגיות.
לזוגות הנשואים תהיה שנה שבה תדרשו להתגמש מבלי לוותר על גבולות. הילדים שלכם ידרשו יותר תשומת לב ואתם צריכים לאמץ חשיבה קצת יותר ליברלית.

כסף והשקעות
בני מזל בתולה נאלצים השנה להתייעל ובחודשים מסוימים אך לקצץ בהוצאות.  הורוסקופ 2014 צופה צמצום אך לקראת סוף השנה תראו ברכה בעקבות מהלכים אלה והמצב הכלכלי בבית וגם בעסקים ישתפר פלאים. אסטרולוגיה שנתית היא כללית ולכן כדי ללמוד יותר על המהלכים הכלכליים הנחוצים עליכם לבדוק את המפה האישית שלכם.

בריאות
בני ובנות  מזל בתולה סובלים לעיתים קרובות מכאבי גרון ושיעול עקב רגישות. עליכם לשמור על שתיה מרובה במיוחד משקאות חמים. רצוי מאוד להימנע השנה משתיה מרובה של אלכוהול. שמירה על כללי היגיינה ושתית משקאות חמים בעיקר תה ירוק תפחית משמעותית מתופעות אלו.  עיסוק בספורט מומלץ מאוד, בעיקר ספורט אירובי. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

Virgo Horoscope Hashanah Tashahמזל בתולה הורוסקופ תשע”ה

הורוסקופ תשע”ה יביא לשינויים רבים ממה שראיתם בשנה החולפת, בני מזל בתולה רגילים להצלחה
Read More

 

 

 
 

שלח תגובה

*

תפריט נגישות