מזל דלי הורוסקופ 2014

aquarius-horoscope-2014הורוסקופ 2014 צופה למזל גדי שנה בה תרגישו אופטימיות מתפרצת. תכניות שאתם הוגים מזה שלוש שנים יבשילו לידי מעשה. אתם יכולים לשפר את מצבכם בעבודה ובחייכם האישיים. השנה תהיו בנסיעות בארץ ובעולם גם לצורכי עבודה וגם לטיולים עם משפחה או חברים. התחום החברתי יהיה מפותח מאוד השנה.

 

 

קריירה, עבודה ולימודים
בני מזל דלי, סטודנטים ותלמידים, יצליחו בלימודיהם במאמץ סביר ויגיעו להישגים טובים. אסטרולוגיה שנתית היא פחות מדויקת ממפה אישית אך מבט כללי על הכוכבים מראה הצלחה.
בני מזל דלי בורכו בכריזמה חזקה שהשנה תביא אתכם להישגים מרשימים בתחום הקריירה. תקבלו הצעות לתפקידים גם בתוך הארגון בו אתם נמצאים וגם הצעות למעבר למקום עבודה חדש.

אהבה ומשפחה
רווקים ורווקות בני מזל דלי יחוו השנה פרץ של רגשות וצורך עז לחוות זוגיות תוך אהבה גדולה מהחיים. אם תורידו מעט את רף הצפיות תמצאו אהבה וזוגיות. תיתכן נסיעה לחו”ל בעקבות האהבה.
נסיגה של כוכב מאדים מבית הזוגיות עלולה לגרום למתח אצל זוגות נשואים. אך הורוסקופ שנתי 2014 צופה שתעברו את התקופה הסוערת בשלום והזוגיות תתחזק.

כסף והשקעות
החל מינואר 2014 כוכב צדק נכנס לבית הכספים, דבר שיביא הזדמנות להרחבת עסקים או לתפקיד שמביא לעלייה משמעותית בשכר. רעיון כלכלי שחשבתם עליו בשנה החולפת יבשיל לכדי עשייה אך מומלץ להיזהר ולבדוק את הרעיון לעומק עם אנשים מהתחום שאתם סומכים עליהם ותקשיבו גם לקול הפנימי שלכם. עד חודש מאי כדאי לשמור על סדר בחשבונות.

בריאות
הורוסקופ 2014 צופה לבני מזל דלי שנה עם בריאות טובה באופן כללי. אולם, משהו במשפחה הקרובה עלול לסבול ממחלה קשה ואתם תהיו טרודים פיזית ונפשית בעזרה לחולה. אך אל דאגה עד סוף השנה המצב ישתפר והיו חופשיים לדאוג לעצמכם. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה שנתי 2014 כאן הוא
Read More

 

 

Aquarius Horoscope Hashanah Tashahמזל דלי הורוסקופ תשע”ה

השנה תתחיל עם אהבות והרפתקאות חדשות שמצפות לכם בני מזל דלי ממש מעבר לפינה, הורוסקופ שנתי תשע”ה
Read More

 

 

 

 
שלח תגובה

*

תפריט נגישות