מזל סרטן הורוסקופ 2014

cancer-horoscope-2014הורוסקופ 2014 צופה לכם שנה של זרימה חיובית בתוכניות ובחיים באופן כללי. שלא כמו בשנים קודמות אתם לוקחים את החיים ביתר קלות, פחות מתרגזים וקשובים יותר לסובבים. בהשפעתו הברוכה של שבתאי רוב משעביכם הנפשיים יופנו לבית, למשפחה ולרצונות האישיים שלכם, הדבר יביא לצורך להציב גבולות לסובבים אתכם. 

קריירה, עבודה ולימודים
אסטרולוגיה שנתית 2014 צופה לבני מזל סרטן תהפוכות בעבודה ואפשרויות לפריצת דרך. יוצעו לכם הצעות מפתות לעבור לעבודה אחרת, אך למרות הצעות השכר המפתות כדאי להישאר במקום הותיק כי דווקא שם אתם צפויים לקידום משמעותי בתפקיד ובשכר.
לימודים בחו”ל הם אופציה השנה. צדק נכנס למזל דגים והמהלך ייטיב עם בני המזל.

אהבה ומשפחה
לבני מזל סרטן שחיים בזוגיות צפויה שנה של תהפוכות. אלה שחיי הזוגיות שלהם לא הייתה יציבה יצטרכו להחליט אם להמשיך את הקשר או לנתק. הזוגות שבסיס הזוגיות שלהם היה טוב לפני כן יעברו את המשברים בשלום.
הרווקים שבינכם צפויים השנה להתחיל קשר רומנטי שיכול להביא למיסוד הקשר בעתיד. הרומנטיקה תהיה נוכחת בחייכם לאורך כל השנה.

כסף והשקעות
הורוסקופ שנת 2014 צופה לבני מזל סרטן שעד נסיגת מאדים מבית הכספים שלכם תרגישו תקועים מבחינה כלכלית. רצוי בתקופה זו להיזהר מפזרנות ולחשב היטב את ההוצאות. אם יש לכם אפשרות להגדיל את ההכנסות עשו זאת גם אם הדבר יגרור אי נוחות זמנית. בספטמבר הדברים יסתדרו ותוכלו להוריד מהלחץ.

בריאות
עקב הלחצים שיהיו השנה לבני מזל סרטן יתכן כי יסבלו מרגישות יתר בקיבה. הנשים תסבולנה מרגישות יתר בשדיים. ילדים ונוער זקוקים באופן מיוחד ליחס רך ואימהי ולהרגשה שהם מוגנים. על בני המזל להימנע ממאכלים שמנים וחריפים כדי להקל על הרגישות שיש להם בקיבה. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה שנתי
Read More

 

 

Cancer Horoscope Hashanah Tashahמזל סרטן הורוסקופ תשע”ה

יופיטר אומנם עזב את הבית של בני מזל סרטן, אך על פי תחזית תשע”ה השפע במישורים השונים עדיין ממשיך
Read More

 

 

 
 

שלח תגובה

*

תפריט נגישות