מזל גדי הורוסקופ 2014

capricorn-horoscope-2014לבני מזל גדי צפויה השנה להיות שנה נפלאה. השנה צפויה לכם התקדמות ושיפור עמדות בכמה תחומי עניין ובחיים האישיים. תרגישו צורך לוותר על השמרנות הטבועה בכם ולהעיז לעשות דברים שקודם לא חשבתם שתוכלו לעשות. האחראי לשינוי הוא כוכב פלוטו שנכנס למזלכם ומביא איתו תמורות חיוביות בחשיבה ותעוזה לערוך שינויים. 

קריירה, עבודה ולימודים
הורוסקופ 2014 צופה לכם שינוי בקריירה, אם בתוך מקום העבודה הנוכחי ואם במעבר למקום עבודה אחר. לבני מזל גדי זו שנה טובה להוציא לפועל תכניות שהיו לכם לפתוח בקריירה עצמאית. כוכב שבתאי שהוא הכוכב השליט במזלכם ישהה במשך שלושת השנים הבאות במזל מאזניים ויכול לגרום לשתי תוצאות, השארות וקידום או מעבר לקריירה חדשה.
לימודים – לתלמידים וסטודנטים צפויה שנה מאוד טובה עם הצלחות דווקא בתחומים שהיו בעייתיים בשנה החולפת.

אהבה ומשפחה
הורוסקופ 2014 צופה שינויים במצב המשפחתי, התרחבות המשפחה היא אופציה אחת, והאפשרות השנייה התמודדות עם כעסי עבר. בחודש אוגוסט ייושרו ההידורים והחיים ישובו למסלולם.
לפנויים והפנויות שבין בני מזל גדי צפויה שנה סוערת למדיי שבסופה תמצאו את הזוגיות שבה תרגישו נינוחים. אם זאת תצטרכו להתגמש מעט ולשנות הרגלים ישנים.

כסף והשקעות
תחזית אסטרולוגית שנתית צריכים לקחת בערבון מוגבל. אבל הורוסקופ 2014 צופה לכם הצלחות עסקיות ותשואה יפה על השקעות. כדי שתחזיות אלה יתממשו כדאי מאוד להתייעץ עם כמה מומחים בתחום שבו אתם מתכוונים להשקיע. באופן כללי אתם נמצאים במגמת עלייה במצבכם הכלכלי גם בזכות קידום בתפקיד ששכרו בצדו וגם עקב תשואה נאה על השקעות.

בריאות
השנה תרגישו שאתם חיים בסיר לחץ משפחתי. המתח והמריבות עם הילדים עלולים לגרום למיגרנה ועליה מסוכנת בלחץ הדם. לבני מזל גדי, הפתרון הוא לצאת עם הילדים מהבית ולבלות איתם יותר בחיק הטבע. קחו את הדברים ביתר קלות, המצב הכלכלי המשתפר יחד עם שמירה על מסגרת התקציב יאפשר לכם לעבור דירה בקרוב. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

Capricorn Horoscope Hashanah Tashahמזל גדי הורוסקופ תשע”ה

אם שנה שעברה עבור בני מזל גדי הייתה שנה של השתלבות וניסיונות חדשים, על פי הורוסקופ תשע”ה השנה
Read More

 

 

 

 
 

2 תגובות

  1. אורלי

    איפה הורוסוקפ 2015

    ← Reply

  2. אפרת

    איזה שימחה…

    ← Reply

שלח תגובה

*

תפריט נגישות