מזל עקרב הורוסקופ 2014

scorpio-horoscope-2014לבני מזל עקרב צופה הורוסקופ 2014 שנה של התמודדות עם התחלות חדשות. מצד אחד אתם קוצרים את מה שהשקעתם בשנה החולפת ומצד שני יש חששות איך הדברים יסתדרו. אך אל דאגה, גשו במרץ ליישום היעדים שהצבתם לעצמכם. החיוניות שלכם מתעצמת במהלך השנה. יוני עד אוגוסט צפויים להיות אינטנסיביים במיוחד. צפויות נסיעות. 

קריירה, עבודה ולימודים
בבית הקריירה של בני מזל עקרב ישהה כוכב מאדים אשר יכול לגרום לשינוי במעמד המקצועי, אתם עלולים להיחלש עקב מניפולציות. אולם הורוסקופ 2014 צופה שבחודשים יולי עד אוגוסט השפעתכם תגבר ותצליחו לשנות את המצב.
לימודים – השנה תגישו צורך ללמוד תחומים שעוסקים ברוחניות כמו פאננ שוואי והתחום ההוליסטי, הלימודים יעשירו אתכם ותרגישו מסופקים.

אהבה ומשפחה
בתחום הזוגיות, בני מזל עקרב עשויים לעמוד בפני אתגרים שיצריכו התגמשות וסבלנות, אך אם תצליחו להתגמש הבעיות ייפתרו בתחילת ספטמבר.
לזוגות הנשואים זו שנה יצירתית. כוכב צדק נכנס לבית היצירה של בני המזל וזו שנה שבה תתבשרו על להרחבת המשפחה, גם הסבים והסבתות. הרומנטיקה בחיי בני המזל תתפוס מקום חשוב.

כסף והשקעות
לבני מזל עקרב צפויה שנה של שיפור כלכלי אך כושר השיפוט ייחלש. לכן לפני השקעה כספית רצינית כדאי להתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום. אל תתפתו להצעות של השקעה קלה באינטרנט או מאנשים שאינכם מכירים.
הורוסקופ 2014 צופה לבני המזל התמודדות טובה יותר עם המצב הכלכלי. תחושה טובה תלווה אתכם וזה הזמן לשינוי ולהתפתחות.

בריאות
בנות מזל עקרב סובלים לעיתים מהפרשות וגינאליות קלות, בחודשים ינואר עד מרץ התופעה תתגבר אך לאחר מכן תהיה רגיעה למשך כל השנה.
בני מזל עקרב ירגישו השנה מלאי מרץ,  לפי אסטרולוגיה שנתית אתם צריכים להיזהר ממאמץ יתר בהתחשב בגילכם. לצעירים לעומת זאת, מומלץ להאיץ את הקצב לעשות צעידות לפחות 3 פעמים בשבוע. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

Scorpio Horoscope Hashanah Tashahמזל עקרב הורוסקופ תשע”ה

בני מזל עקרב על פי הורוסקופ שנתי תשע”ה אתם הולכים השנה לקראת שנה שבה לא תבצעו פעולות רבות
Read More

 

 

 

 
 

שלח תגובה

*

תפריט נגישות