מזל שור הורוסקופ 2014

taurus-horoscope-2014המגמה של הורוסקופ 2014 מביא איתו הזדמנות להראות את הפוטנציאל האמתי שלך. שנת 2013 הייתה בעצם שנה טובה, כוכבי הלכת היו טובים אליך.
 הורוסקופ 2014 צופה התמודדות עם לחצים מפני ששבתאי עדיין נמצא במזל עקרב וממשיך להשפיע על מצבי לחץ והתמודדויות. המתח הזה לא מספיק כדי לגרום לכישלון אך הוא יאט את בני המזל להגיע למטרותיהם. 

קריירה, עבודה ולימודים
בני מזל שור יהיו מושפעים מאוד משבתי שנמצא בבית העבודה. שבתאי גורם לבני המזל להתאמץ יותר כדי להגיע למטרה שהציבו לעצמם. אסטרולוגיה שנתית 2014 צופה רגשות של דאגה קיומית לבעלי עסקים וקריירה. עליכם להירגע! השנה לא יהיו אירועים מיוחדים שישנו את מצבכם לרעה, להיפך השנה הגיע הזמן לחזק את מעמדכם.
לימודים – מאמצע יוני תרגישו צורך לקדם את עצמכם וללמוד דברים חדשים כדי לפרוץ קדימה. תגלו התעניינות בתחומים רוחניים ותרגישו צורך לעבור סדנאות בתחום.

אהבה ומשפחה
השנה לא צפויה פעילות חברתית סוערת. כניסת שבתאי למזל עקרב גורמת לבני  מזל שור לקחת צעד אחורה. לרווקים שבינכם כדאי לבדוק היטב אם הקשר שהם נמצאים בו ראוי להמשכיות.
בני המזל הנשואים ירגישו מתח ביחסיהם, אך יצליחו להתגבר על הקשיים. צפוי מעבר דירה בארץ או מעבר לחו”ל. עד שמצב היחסים ישתפר ויתייצב לא כדאי לשקול הרחבת המשפחה.

כסף והשקעות
בני מזל שור נוטים השנה לשמור היטב על כספם ולהימנע מהוצאות מיותרות. זו התנהלות נכונה. פלוטו נמצא בבית הכספי וגורם לכך שהחיים בתחום הפיננסי לא יהיו בהכרח קלים, אך בהתנהלות כספית נכונה צפוי לכם  תחזית אסטרולוגית טובה לשנים הבאות. השנה צפויה לכם הכנסה נוספת ממקור לא ידוע, על תבזבזו, השקיעו בתבונה.

בריאות
בכל הקשור לבריאות בני מזל שור צריכים להיזהר מאכילת יתר במיוחד במחצית הראשונה של השנה. בחודשים אלה יש סכנת השמנה ויהיה מאוד קשה לרדת במשקל. באופן כללי צופה לכם הורוסקופ 2014 שנה של בריאות טובה. כדי לשמור על היבט זה כדאי מאוד לשתות הרבה מים כדי לנקות את הגוף מרעלים. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

 

Taurus Horoscope Hashanah Tashahמזל שור הורוסקופ תשע”ה

תחזית תשע”ה של בני מזל שור מביאה איתה הקלות לעומת השנה הקודמת, הורוסקופ שנתי תשע”ה מציין
Read More

 

 

 

 
 

שלח תגובה

*

תפריט נגישות