מזל מאזניים הורוסקופ 2014

libra-horoscope-2014הורוסקופ 2014 צופה לבני מזל מאזניים שנת מפנה בחיים ואחריה שום דבר לא יהיה אותו הדבר. השנה צפויה להיות שנה בה יסתיימו דברים ויהיו התחלות חדשות גם בעסקים וגם בחיים האישיים. רוב השנה ישהה כוכב שבתאי במזל מאזניים ובני המזל יושפעו מאורנוס ופלוטו בעת ובעונה אחת. הדבר ישנה את התייחסותכם למצבכם ולאנשים הסובבים אתכם והדימוי העצמי שלכם ישתפר גם בעיני אחרים. 

קריירה, עבודה ולימודים
אסטרולוגיה שנתית צופה לכם בין מאי ליולי את רוב ההתרחשות החשובה בתחום המקצועי שתשפיע על הקריירה שלכם בשנים הבאות. בני  ובנות המזל יכולים לקבל הצעהי מקצועית מפתיעה או לקבל קידום מהיר בעבודה. הכישרון שלכם והיכולת הדיפלומטיות שיש לבני המזל יחד עם השינוי בהתייחסותכם לעצמכם ולסביבה יקדמו אתכם בעבודה ובקריירה.
לימודים – תלמידי התיכון והסטודנטים בני מזל מאזניים ישנו את התייחסותם ללימודים והשנה יראו תוצאות טובות. המבוגרים ירגישו צורך ללמוד תחום חדש.

אהבה ומשפחה
אסטרולוגיה שנתית 2014 צופה לבני המזל שנה רומנטית והתחזקות הקשרים הבין אישיים. אתם תהיו פתוחים יותר כלפי בני המין השני והם יתנהגו אליכם בהתאם. אצל הזוגות הנשואים תהיה התחזקות בקשר ההדדי או לחילופין פירוק החבילה. בכל מקרה יהיה שינוי לטובה לשנים הבאות. הרווקים והרווקות שבינכם ימצאו במהלך השנה את אהבת חייהם, רק אל תיסחפו ותבדקו את הקשר לפני ההתחייבות.

כסף והשקעות
בני מזל מאזניים יזכו השנה לפי הורוסקופ 2014 לפעילות מרוכזת ואינטנסיבית בענייני כספים. תשקיעו כספים, תשנו את ההשקעה ותשקיעו מחשבה. חשוב לבדוק כל עסקה או השקעה היטב ולא לפעול בפזיזות. הימנעו מסיכונים ואשליות ולא להתפתות לעסקאות קלות ולא להאמין להצעות של כסף קל וכך תזכו להנות מהפירות כבר בתחילת 2015.

בריאות
אסטרולוגיה שנתית מראה באופן כללי את המגמות האסטרולוגיות לשנה הבאה. לכן, ההתייחסות לנאמר, בערבון מוגבל. אסטרולוג בעל ניסיון יוכל לומר לבן מזל מאזניים דברים מדויקים לגבי בריאותו. השנה תרגישו באופן כללי עייפות ובעיות בחילוף החומרים דבר שיגרום קושי בהתמודדות עם כל הקשיים וההתלבטויות שעומדות בפניכם. המלצה לעסוק בספורט, לשתות הרבה, בעיקר מים, להיבדק בדיקות שגרתיות אחת לשלושה חודשים. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

Libra Horoscope Hashanah Tashahמזל מאזניים הורוסקופ תשע”ה

אסטרולוגיה תשע”ה תהיה אחת החשובות והמשמעותיות ביותר עבורכם בשנים האחרונות, על פי תחזית אסטרולוגית
Read More

 

 

 

 
 

שלח תגובה

*

תפריט נגישות