מזל תאומים הורוסקופ 2014

gemini-horoscope-2014אסטרולוגיה שנתית צופה שיש רוב הסיכויים שמרקורי שהוא הכוכב השולט במזל תאומים יגרום לתאומים להיות עדינים ואדיבים, סקרנים ונוטים להשתעמם בקלות. הם בעלי תחומי עניין רבים ועוברים בקלות מנושא לנושא. השנה כדאי לבני המזל להיות יותר מחושבים כי עומדת לפניכם שנה של הצטמצמות. מתחילת חודש יוני תוכלו לקדם את הסטטוס שלכם בכמה תחומי חיים. 

קריירה, עבודה ולימודים
הורוסקופ 2014 צופה שמתחילת חודש יוני תהיה לבני מזל תאומים הזדמנות להוכיח את עצמם בעבודה, לעבור תפקיד בכיר יותר ולדרוש שכר הולם לתפקיד. השדרוג במעמד עלול ליצור לכם אויבים אך עם האופי הנוח והאדיבות הטבועה בכם תצליחו לפרק מתחים.
לימודים – החשיבה יוצאת הדופן של בני המזל תביא לכם הצלחה בלימודים אך לא בלי השקעה והתמדה.
אומנים בכל תחומי היצירה יצליחו להתבלט. הדבר יקבל חיזוק מחודש מרץ.

אהבה ומשפחה
הורוסקופ שנתי 2014 מזמן לבני מזל תאומים מינואר, לפריחה בתחום הרומנטי ויקבלו הזמנות למסיבות ולחברויות.
לנשואים לעומת זאת תהיה שנה לא קלה. תהיה התלבטות לגבי הקשר עקב מתחים בזוגיות. מחודש אוגוסט תהיה לכם רגיעה ביחסים והזוגיות תעלה לפסים חיוביים, אך הסכנה לפירוק הקשר עדיין מרחפת. תצטרכו להחליט עם עצמכם עם שווה לכם להמשיך ולהשקיע או לחתוך.

כסף והשקעות
צפויה לבני  מזל תאומים תקופה של הידוק החגורה. למרות הקידום בקריירה ותוספת ההכנסה יהיו לכם הוצאות בלתי צפיות ולכן כדאי מאוד לשים לב להוצאות ולהיזהר מרכישות מיותרות. שיפוצים בבית או מעבר דירה לא בא בחשבון עד חודש נובמבר 2014. בהתנהלות כספית נכונה אתם צפויים לשגשוג כלכלי מסוף נובמבר.

בריאות
לבני מזל תאומים צפויה שנה של בריאות, בעיקר אם תפתחו הרגלי תזונה נכונים. אלה הסובלים מכאבי מפרקים וגב שימו לב שלא להגזים בפעילות גופנית. מי שמחליט על דיאטה יצליח הפעם להוריד ממשקלו. אתם מפתחים צורך להטיף לאחרים על תזונה בריאה, תשתדלו לא לנהוג כך כדי לא לאבד חברים. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

Gemini Horoscope Hashanah Tashahמזל תאומים הורוסקופ תשע”ה

בני מזל תאומים בטוח רגילים לשינויים, גם על פי הורוסקופ תשע”ה השנה הקרובה צפויה להכיל שינויים מהשנה
Read More

 

 

 

 

 
שלח תגובה

*

תפריט נגישות