מזל קשת הורוסקופ 2014

sagitarius-horoscope-2014הורוסקופ שנתי 2014 צופה לבני המזל שנה של השתחררות מלחצים ומתחים שליוו את בני מזל קשת בשנים האחרונות. תרגישו חופשיים לעשות בחירות מקצועיות ואישיות. צפויים לכם קשרים חברתיים חדשים גם דרך רשתות חברתיות. בדרך כל אתם טיפוסים דומיננטיים ואקטיביים על גבול ההיפר אקטיביות והשנה רצוי שתשתמשו בחוש ההומור הטבוע בכם.



 

קריירה, עבודה ולימודים
השנה מלווה אתכם תחושה שזה לא הזמן לבצע שינויים ומאידך יש בכם רצון לעשות שינוי בחייכם. זה הזמן לפתח קשרים חדשים ולשמור על קשרים עם אנשים שיש להם השפעה בתחום שלכם. אל תחששו להתחיל פרויקטים חדשים אך האזינו לעצות של אנשים בתחום.
לימודים – הורוסקופ 2014 צופה הצלחה בלימודים לאלה שיחליטו ללמוד ולהשתלם בתחום המקצועי. צעד כזה יעזור לכם לבסס את מעמדכם בעבודה.

אהבה ומשפחה
הורוסקופ שנתי 2014 מלמד שהשנה תהיה משופעת באהבה והידוק הקשר גם לנשואים וגם לרווקים והרווקות. לפנויים פנויות אמנם לא מובטח שהקשר יתפתח לחתונה השנה אך תרגישו שהגעתם לחוף מבטחים. כוכב צדק שהוא השליט של מזל קשת ייטיב עמכם בכל מה שקשור ביחסים בינאישיים.
בני מזל קשת יהיו עסוקים השנה בעניינים משפחתיים הורים, אחים, סבים וסבתות ולא רק במשפחה הגרעינית.

כסף והשקעות
מבחינה כספית יהיה עליכם לפעול בזהירות מרבית הסיכון בהשקעות בלתי זהירות עלולות לגרום להפסדים. עשו השנה השקעות סולידיות והקשיבו לעצות מפי מומחים והשכילו ללמוד ולהבחין בדקויות. לבני מזל קשת, השקעות קודמות יניבו השנה תשואה יפה שבעקבותיה תוכלו לעשות שיפוצים שתכננתם מזה זמן רב. השתדלו לא להתפרע בהוצאות כדי לשמור על רמת חיים שהורגלתם אליה.

בריאות
לבני מזל קשת הסובלים ממשקל יתר ממומלץ דווקא השנה להשתדל ולהפחית ממשקלם. גם אם עד עתה לא היו בעיות בריאותיות השנה הן עלולות לצוץ. עלול להופיע יתר לחץ דם, שכידוע נקרא “הרוצח השקט” וכמו כן כולסטרול חריג. מומלץ מאוד לערוך בדיקות כלליות אחת לשלושה חודשים, לשמור על תזונה נכונה ולהתחיל לעשות קצת ספורט.



 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

Sagittarius Horoscope Hashanah Tashahמזל קשת הורוסקופ תשע”ה

אם שנת 2014 שלכם בתור בני מזל קשת עסקה בעיקר בפאן הכלכלי, על פי הורוסקופ תשע”ה השנה צפויים
Read More

 

 

 

 

 




 

שלח תגובה

*

תפריט נגישות