מזל אריה הורוסקופ 2014

leo-horoscope-2014הורוסקופ 2014 מראה על מהפכה בחייכם, כרגע לא מורגשת מפני שכוכב מארס נמצא בנסיגה. זהו זמן טוב לעשות הערכה מחודשת של מצבכם, לסגור פינות, לסיים עניינים לא פתורים ולעשות הערכות ותכנון לעתיד. את התוכניות לא כדאי לבצע כרג ולדחות אותם כרגע כי פעולה אימפולסיבית עלולה להביא תוצאה לא רצויה. 

קריירה, עבודה ולימודים
בני מזל אריה סובלים כרגע מנסיגה. על פי הורוסקופ 2014 למרות הרצון לפרוץ קדימה נסיגת מאדים ממזלכם מונע מכם התקדמות. בהמשך השנה תהיה השפעה של פלוטו שתביא לשינויים בקריירה המקצועית. מי שמתכנו השנה לפתוח עסק עצמעי כדאי שידחה את המעבר לחודשים ספטמבר אוקטובר.
לימודים – בהשפעת אורנוס למזל טלה יתכן שתרגישו צורך לעשות שינוי וללמוד משהו שונה, או לעבור ללימודים בחו”ל.

אהבה ומשפחה
אורנוס השולט על זוגיות אצל בני מזל אריה עלול להביא למהפכה בזוגיות שתביא לסיום קשר זוגי גם אצל רווקים וגם בחיי נישואים. בין החודשים יוני לאוגוסט המצב ישתנה ומריבות וסכסוכים כבר לא יראו כל כך נוראים ותשקלו את צעדיכם מחדש.
הפנויות והפנויים יזכו השנה לעדנה מבחינה רגשית ויתכן שתמצאו השנה את החצי השני שלכם.

כסף והשקעות
בני מזל אריה זוכים השנה לתפנית חיובית בתחום הכספי. עם כניסת צדק אל בית הכספים של המזל יתקבל כסף או דרך בו/בת משפחה או ירושה. לקראת סוף השנה אתם תקבלו כסף בזכות עצמכם. הורוסקופ 2014 מראה כי כל סכום שיתקבל מעבר לשגרת ההכנסות כדאי להשקיע בצורה סולידית ולחכות עם הוצאה חריגה עד סוף השנה.

בריאות
שימו לב לבריאותכם! בני מזל אריה נוטים השנה ללחץ דם גבוה שכידוע אינו מורגש עד שקורה משהו חריג. מומלץ לעבור באופן שיגרתי בדיקות לחץ דם ובדיקות מקיפות. אלה מבני המזל שלוקחים תרופות הקפידו לקחת אותם בזמן. מומלץ לכל בני המזל לשתות מים בכמות גדולה ממה שרגילים. בסך הכל תרגישו טוב ותהנו השנה משמחת חיים. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

Lion Horoscope Hashanah Tashahמזל אריה הורוסקופ תשע”ה

תחזית לשנת תשע”ה לא תהיה שונה ממה שאתם רגילים אליו, בני מזל אריה לא אוהבים שינויים וכך גם התחזית
Read More

 

 

 

 
 

שלח תגובה

*

תפריט נגישות