מזל דגים הורוסקופ 2014

pisces-horoscope-2014הורוסקופ 2014 צופה לכם שנה של השתחררות מלחצים ומצבים שהגבילו אתכם והרגשת השחרור מיטיבה איתכם ויוצרת מצבים של פתיחות ויצירתיות בכל תחומי החיים. כוכב צדק נכנס למזל שלכם ולבני מזל דגים יש אפשרות לתכנן לטווח רחוק וגם להתחיל להוציא את התוכניות מהכוח אל הפועל. 

קריירה, עבודה ולימודים
הקריירה של בני מזל דגים תכניס לחייכם הזדמנויות ורעיונות חדשים. כוכב מאדים נסוג מבית העבודה ולכן יש חשיבות לחזק את היכולות שלכם ולהיות בולטים יותר בתחום המקצועי כדי לשמור על מעמדכם.
לימודים – כדי להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם מומלץ להתפתח בתחום המקצועי שלכם בקורסים או בלימודי תואר.

אהבה ומשפחה
אם שמרתם על היחסים האישיים שצמחו בשנה האחרונה הורוסקופ שנתי 2014 צופה הידוק הקשר תוך שאתם יכולים לומר דברים בכנות מבלי להסתיר אידאולוגיות שאתם מאמינים בהן. בני מזל דגים הנשואים יחוו השנה סערות בזוגיות. זוגות שחייהם הזוגיים היו מעורערים עוד קודם יגיעו למסקנה שצריך לפרק את החבילה. זוגות שהבסיס של נישואיהם היה מוצק יעברו את המשבר ואף ישדרגו את הנישואים.

כסף והשקעות
בני מזל דגים יוכלו השנה להשלים מהלך עסקי שהתחילו בו בשנה שעברה והפסיקו עקב חששות מהמצב הכלכלי. המשפחה תגלה נכונות לעזור ויעמדו לצידכם ויהיו מוכנים להושיט יד בעת הצורך. הורוסקופ 2014 צופה שחברים שעצרו אתכם לפני כן יהיו מוכנים להשקיע בעסק שלכם מתוך אמונה שלמה שהוא יצליח.

בריאות
לבני מזל דגים יש רגישות במערכת העיכול והלחצים בעבודה עלולים לגרום לכאבים. עליכם לקחת את עצמכם בידיים ולמצוא לעצמכם זמן לרגיעה, לטיולים עם המשפחה ולפעילות ספורטיבית. תחזית אסטרולוגית שנתית אינה מדע מדויק. רק מפה אסטרולוגית אישית יכולה להצביע על מצב בריאותי ולהמליץ על תאריכים מתאימים לטיפולים וניתוחים. 

Titile Zodiac

 

הורוסקופ אהבה 2014
Love Horoscope 2014אם אתם שייכים לאלה המעוניינים לקרוא על אסטרולוגיה שנתית או על הורוסקופ אהבה
Read More

 

 

Pisces Horoscope Hashanah Tashahמזל דגים הורוסקופ תשע”ה

השנה שעברה עבור בני מזל דגים הייתה בדק בית של ממש במישורים רבים, ועל פי הורוסקופ תשע”ה
Read More

 

 

 

 
 

שלח תגובה

*

תפריט נגישות