מזל שור

הורוסקופ 2016 מזל שוראם בשנה הקודמת הייתם יותר רגועים והרבה יותר מבינים כלפי הסביבה, השנה אתם בני מזל שור תחזרו לאופי שמאפיין אתכם כוחניות ושתלטנות. על פי אסטרולוגיה שנתית בשנה הקרובה שום דבר לא יבוא לכם בקלות ולכן תהיו חייבים להיות יותר אסרטיביים על מנת לקבל מה שאתם חושבים שמגיע לכם. בנוסף על פי הורוסקופ 2016 אתם תהיו קצרי רוח ותמיד תרצו שהכול ייפתר לכם באופן מידיי, אך כמובן שלא תהיה לכם ברירה אלה להתפשר מידיי פעם.

כסף וקריירה
הכסף הוא אחד מהגורמים העיקריים שמניעים את מזל שור, והשנה אתם הולכים לעשות לא מעט כסף מרעיונות ודברים שהם פרי היצירה שלכם כך על פי הורוסקופ שנתי 2016. אם לא די בכך, בני מזל שור הולכים לקבל בשורות מצוינות הקשורות לקריירה ולמקום העבודה שלהם – הבשורות יכולות להגיע כקידום או כמשרה אטרקטיבית יותר.

אהבה ומשפחה
בני מזל שור הולכים להיות קשוחים מאוד השנה עם בני או בנות הזוג שלהם. על פי אסטרולוגיה שנתית 2016 אתם לא הולכים לוותר על שום פרט בזוגיות שלכם דבר שעשוי לגרום לכם למעט מריבות או ויכוחים עם בני הזוג שלכם. בנוסף לפי תחזית אסטרולוגית 2016 אתם תרצו להתקרב יותר לבני המשפחה שלכם ולבלות איתם יותר.

המצב הבריאותי
הורוסקופ 2016 קובע כי המצב הבריאותי שלכם יישאר דומה מאוד למצב הבריאותי שלכם בשנת 2015, על פי אסטרולוגיה שנתית 2016 אומנם לא הכול יהיה ורוד – אך אתם צפויים למצב בריאותי יציב עם כמה הפתעות חיוביות אפילו.

דרגו עמוד זה הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

עמוד זה נצפה על ידי 15,312 גולשים

שלח תגובה

*