הורוסקופ 2015 מזל שור


Horoscope 2015 Taurusבני מזל שור אוהבים מאוד לעשות מה שהם רואים לנכון, הורוסקופ שנתי 2015 ממשיך את הקו שאיתו התחלתם בסוף שנת 2014 – אתם תעמידו דברים על דיוקם עם הסביבה הקרובה שלכם ובמקום העבודה שלכם. אומנם לא תמיד אלה יהיו דברים חיוביים, אך הורוסקופ 2015 מציין כי למרות השינויים שיכנסו לחייכם, האופי והאישיות הכובשת שלכם יעשו את העבודה ויגרמו לכך שתוכלו להשתלב במהירות ולהתחיל פרקים חדשים בשנה הקרובה במהירות ובקלות. בני מזל שור תמיד ניחנו ביכולת להשתלב בכל סביבה בין אם היא אוהדת או עוינת. 

קריירה, עבודה ולימודים
אסטרולוגיה שנתית 2015 מציינת כי השנה בני מזל שור צפויים למצוא עבודה חדשה או להתחיל ללמוד משהו שתמיד רציתם, ההתחלה הזאת מצטיירת כחיובית – ומהר מאוד תבינו שעשיתם את ההחלטה הנכונה. הורוסקופ 2015 מחמיא לכם כטיפוסים מקצועיים מאוד במקום העבודה שלכם, האנשים שעובדים איתכם יהיו מרוצים מאוד – והקריירה שלכם עשויה להגיע למקומות שלא חשבתם שהיא תגיע מלכתחילה בשנה הקרובה. הקידומים יהיו מהירים, וכל זה אודות להתמדה ומקצועיות שכל כך מאפיינת אתכם מאז ומתמיד.

אהבה ומשפחה
בני מזל שור אומנם נראים בעל חזות קשוחה ומאיימת, אך המשפחה וזוגיות זה הדלק שמניעה אתכם להישגיות. תחזית אסטרולוגית 2015 מציין כי השנה תהיו ספקניים מאוד בתחום האהבה, לא תרצו להיכנס למחויבות חדשה או לבסס את הזוגיות שבה אתם נמצאים כרגע – זה עשוי להכניס אתכם לחוסר ביטחון עצמי במישור הזוגי. אסטרולוגיה שנתית 2015 מוסיפה כי מבחינה משפחתית בני מזל שור צפויים לקבל מעט רגעי אושר ונחת, דברים חיוביים צפויים לקרות לכם ברובד הזה – כאשר המשפחה שלכם תיתן לכם את הסיבות לקום בבוקר ולהגשים את המטרות שלכם.

כסף והשקעות
הורוסקופ 2015 מציין כי למרות שהכסף הוא אחד הנושאים שהכי חשובים לעבור מזל שור, אתם צפויים השנה לחוות מעט האטה בהכנסות שהייתם רגילים אליהם בשנה החולפת. לא מדובר בירידה, אלה בהאטה שעשויה להסתיים לקראת סוף השנה הקרובה, הורוסקופ שנתי מציין כי השנה לא ממש כדאי להתחיל השקעות חדשות הסכנות יהיו יותר גדולות מהיתרונות – ומוטב לחכות עם הנושאים הללו לתחילת השנה הבאה או לזמן טוב יותר.

בריאות
אסטרולוגיה שנתית של שנת 2015 מלאה בעליות ומורדות בתחום הבריאות של מזל שור, אומנם לא צפויה ירידה דרסטית אך עליכם להיות ערניים לכל שינוי במצבכם הבריאותי. ההמלצה היא לדאוג בעיקר לכבד שלכם ולהימנע משתיית משקאות אלכוהוליים או כל סוג אחר של פעולה שעשויה לפגוע בכבד ובאיברים הפנימיים שלכם שהם הרגישים ביותר.

  

Title Horoscope 2015c
 

שלח תגובה

*