מזל עקרב

horoscope-2016-Scorpioלבני מזל עקרב מצפה שנה ללא חידושים מיוחדים, השנה לפי תחזית אסטרולוגית שנתית תתאפיין בשמירת הסטאטוס הקיים ולא תרצו להתחיל להתאמץ בשנית על מנת להשיג דברים נוספים. בשנה שעברה לפי אסטרולוגיה שנתית ידעתם לנצל את ההזדמנויות שהגיעו לפתח דלתכם, והשנה בני מזל עקרב מצפה שנה בעיקר יקצרו את הפירות של העבודה הקשה בשנים הקודמות.

כסף וקריירה
השינוי היחידי שניתן לראות על פי הורוסקופ 2016 בשנה הקרובה זה במקום העבודה שלכם, אתם ממצים מקומות עבודה מהר מאוד – ולכן על פי תחזית אסטרולוגית 2016 לבני מזל עקרב צפוי שינוי מרענן וטוב במקום העבודה – זה יכול לבוא בדמות של החלפת משרד או עיסוק ומנגד גם החלפת מקום העבודה באופן כולל.

אהבה ומשפחה
בני מזל עקרב מאוד קשורים למשפחה שלהם, ועל פי הורוסקופ שנתי 2016 אתם תמשיכו את הקו הזה ותנסו להיות בקרבת בני המשפחה שלכם כמה שרק אפשר. אסטרולוגיה שנתית 2016 מציינת כי הקרבה לבני המשפחה יכולה לפגוע מעט בזוגיות שלכם, אך עבורכם בני מזל עקרב המשפחה נמצאת לפני זוגיות ולפני כל מערכת יחסים שגם היא חשובה לכם אך יש לכם קווים אדומים.

המצב הבריאותי
הורוסקופ 2016 קובע כי מצבכם הרפואי צפוי להשתפר במהלך השנה, אומנם לא יהיה מדובר בשינוי הנראה לעין – אך מתחת לפני השטח צפוי כי תתחזקו ותהיו הרבה יותר אסרטיביים דבר שיגרם מבריאות יציבה וחזקה יותר. על פי אסטרולוגיה שנתית 2016 רק לקראת סוף השנה תתחילו להרגיש במעט עייפות ותשישות.

דרגו עמוד זה הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

עמוד זה נצפה על ידי 12,079 גולשים

שלח תגובה

*