מזל קשת

הורוסקופ 2016 מזל קשתעל פי אסטרולוגיה שנתית 2016 מצפה לבני מזל קשת שנה מיוחדת במינה, הם צפויים להתחיל ולסיים מספר פרויקטים חשובים שהם עמלים עליהם כבר מספר שנים. עבור חלק מבני  מזל קשת השנה הזאת על פי כל הורוסקופ שנתי תביא איתה דברים חדשים דווקא במישור הרומנטי ולא במישור הקרייריסטי שיישאר בדיוק כפי שהיה על פי אסטרולוגיה שנתית 2015.

כסף וקריירה
לבני מזל קשת לא צפויה התקדמת על פי הורוסקופ 2016 בתחום של כסף וקריירה בשנה הזאת. השנה הקרובה תהיה כמעט זהה לשנה הקודמת שהתאפיינה בעיקר בהזדמנויות רכישה מצוינות ומהכנסות גבוהות בעיקר ממקום העבודה או מעבודות נוספות שעל פי תחזית אסטרולוגית שנתית יקדמו אתכם ויגרמו לכם לשאוף גבוה יותר תמיד.

אהבה ומשפחה
בהתבסס על הורוסקופ 2016 אתם הולכים לקראת שנה פנטסטית במישור הרומנטי, לפי אסטרולוגיה שנתית 2016 ככל הנראה תמצאו את בן או בת הזוג שתמיד ציפיתם לפגוש – ואם לא די בכך, ככל הנראה השנה תעשו צעד משמעותי אל עבר מיסוד היחסים או אפילו הקמת משפחה דבר שאתם בני מזל קשת שואפים אליו תמיד.

המצב הבריאותי
תחזית אסטרולוגית 2016 מציינת כי צפויה לכם שנה לא כל כך קלה במישור הרומנטי. הנטייה שלכם להשמנה ולעליה במשקל עשויה לעשות לכם כאב ראש לא קטן כאשר השנה הזאת תתאפיין בעלייה מסוימת במשקל לעומת השנה הקודמת.

דרגו עמוד זה הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

עמוד זה נצפה על ידי 11,905 גולשים

3 תגובות

 1. איה

  יפה מאוד. שנה טובה לכולם

  ← Reply

 2. אליס

  גיליתי את ההורסוקפ הזה אחרי שכבר חשבתי שבכל האתרים אין לי זמל השנה.
  לפחות כאן נראה שיהיה בסדר

  ← Reply

 3. יניב

  מזל קשת זה המלך!!!

  ← Reply

שלח תגובה

*