מזל דגים

הורוסקופ 2016 מזל דגיםלבני מזל דגים אין דעה נחרצת על החיים, הם לא אוהבים לנקוט עמדה ולכן על פי הורוסקופ שנתי של שנת 2016 הם צפויים לתת לחיים לסחוף אותם לכיוונים שונים ומנוגדים ממה שהם הורגלו עד כה. על פי הורוסקופ 2016 אחד מהדברים החביבים עליכם ביותר זה הרפתקאות, ובשנה הקרובה אתם צפויים להיכנס למספר רב של הרפתקאות שיעשירו את הדמיון שלכם.

כסף וקריירה
עבור בני מזל דגים הקריירה היא המקום השפוי, הם לא נוטים להקל ראש בקריירה שלהם כמו שהם מקלים ראש במשפחה ובזוגיות. ולכן על פי הורוסקופ שנתי 2016 אתם צפויים לנסות ולשדרג את מקום העבודה שלכם במהלך כל השנה הקרובה. אם נתבסס על תחזית אסטרולוגית שנתית הסיכויים בנושא הזה הם לא לטובתכם אבל שווה לכם לנסות.

אהבה ומשפחה
אסטרולוגיה שנתית 2016 קובעת כי אתם הולכים להזניח מעט את המשפחה ואת חיי האהבה שלכם לפחות במרבית השנה. על פי הורוסקופ 2016 זה יכול למשוך אליכם קצת כעס, וברגע שתרגישו לא בנוח ישר תנסו לכפות על כך ויכול להיות שזה יהיה מאוחר – לכן שווה לכם לשים לב לזה ולדאוג שלא תפסידו פה זוגיות מוצלחת או בני משפחה קרובים.

המצב הבריאותי
תחזית אסטרולוגית 2016 מציינת כי אתם לא נוטים ללכת להיבדק כל הזמן, אך השנה צפויים לכם מספר בעיות במישור הבריאותי. ההמלצה הטובה ביותר על פי אסטרולוגיה שנתית היא שבני מזל דגים יישארו עם היד על הדופק ולא יזניחו את הנושא הבריאותי בשנה הקרובה.

דרגו עמוד זה הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

עמוד זה נצפה על ידי 11,631 גולשים

שלח תגובה

*