Numerology Horoscope 2014מבחינה נומרולוגית שנת 2014 היא השנה של מספר בעל כוח מיוחד – שבע. מה מביא לנו המספר הזה לומדים מהתחזית הנומרולוגית עבור 2014. כדי לגלות את ההורוסקופ הנומרולוגי שלכם עבור 2014, עליכם לחשב את מספר הגורל, שהוא סכום כל המספרים של תאריך הלידה עד שתקבלו מספר יחיד מ – 1 עד 9.

לדוגמה, אם נולדתם ב 12.02.1981, החישוב מתבצע כדלקמן: 1+2+0+2+1+9+8+1=24

2+4=6

6 הוא מספר הגורל שלכם וגם קוד נומרולוגי.

עכשיו אתם יכולים לדעת מה הקשר בין מספר גורלכם לבין מספר 7 של שנת 2014.

אם רוצים ללמוד יותר על נומרולוגיה צרו קשר עם נומרולוגית מומלצת וללא ספק תבינו דברים שאפילו לא חשבתם קודם עליהם.

דרגו עמוד זה הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

עמוד זה נצפה על ידי 4,483 גולשים

 

Numerology Number 1מספר הגורל 1
הגיע הזמן להודות! פתאום אתה מבין שבשבע שנים האחרונות עשית הרבה דברים שימושיים, ועכשיו דברים רבים מסתדרים מעצמם. בשנת 2014 הקריירה שלך תתקדם באופן משמעותית, תקבל העלאה במשכורת, הקשרים משפחתיים הולכים ומשתפרים. כל זה הוא הפרס על המאמצים שלך. ואם תקבל פחות ממה שחשבת, להבין מה לא עשית נכון בעבר.

Numerology Number 2מספר הגורל 2
הגיע הזמן למסקנות! 2014 משלים את מחזור האישי של תשע שנים, אז תנסה לסיים את הפרויקטים שהתחלת בשנים האחרונות. זה הזמן המושלם להבהיר את מערכות היחסים שלך, לזרוק או למכור דברים שאתה כבר לא צריך, להיפטר מיחסים מעיקים, להחזיר את החובות שלך. 2014 לא תהיה שנה שקטה-יש לך הרבה מה לסדר. בסופו של דבר אתה תרגיש הקלה: מחכה לך מחזור חדש עם הישגים חדשים.

Numerology Number 3מספר הגורל 3
הגיע הזמן של התחלות חדשות ויוזמות! יש להגדיר את היעדים שלך, תחפש תומכים, תהיה פתוח לרעיונות חדשים, תהיה מוכן שינויים רדיקליים ושמור מרחק מעצלות, ואת העקשנות והתמדה קרובות אלך. זה הזמן המושלם סוף, סוף, לעסוק בפעילות גופנית או להירשם לקורסים של שפות זרות. בקיצור, לעשות צעד החלטי לקראת חיים חדשים. נכון החודשים הראשונים של שנת 2014 לא יהיו קלים, זה ידרוש הרבה עבודה. אבל לא להשאיר את הדברים שהתחלתה לא גמורים. תזכור: עכשיו אתה בוחר את הנתיב שצריך ללכת עליו במהלך 9 השנים הבאות. על כך, שווה לך לעשות מאמץ נוסף.

Numerology Number 4מספר הגורל 4
הגיע הזמן של הרהור ושל פוטנציאל בעתיד. בשנה שעברה אתה היית מקור אמיתי של אנרגיה ועברת שינויים רבים. תנסה לא לאבד את חיוניות ואת הרעיונות, אבל תזכור שגם בשנת 2014 “מצודות נכבשות” דרך חשיבה ושימוש במידע סודית, ולא רק באמצעות פלישה ונחישות. הדבר החשוב ביותר הוא ליצור כמה שיותר קשרים. תחיך, תתקשר, חפש פשרות, להביע את הדעה שלך בצורה דיפלומאטית, לקחת בחשבון את עצות והצעות של אחרים: כמה מילים אקראיות שנאמרו יכולות לשנות את חייך. ב-2014, ניתן יהיה לבנות מערכת יחסים לטווח ארוך או ידידות מופלאה. אל תחמיץ את ההזדמנות שלך לאושר!

Numerology Number 5מספר הגורל 5
הגיע הזמן של יצירתיות ותקשורת! בימים הראשונים של שנת 2014, פגישות, חברים חדשים, חיי חברה אינטנסיביים ימלאו את המחשבות ואת הזמן שלך. הרעיונות החדשים יבואו מדיונים ידידותיים ורגועים. אז, גם אם אתה מופנם, תנסה לפחות לפעמים לצאת עם חברים, לשמור על קשר עם חברים ועמיתים. כדי ליהנות מהצלחה בשנת 2014, אתה צריך סביבך אנשים חיוביים ואופטימיים, אז תחייך לעתים קרובות יותר.

Numerology Number 6מספר הגורל 6
הגיע הזמן לעבודה ולהיות זהיר. עשית הרבה תוכניות בשנה שעברה, עכשיו זה הזמן לממש אותן: לשפץ את הביתה, לקבל רישיון הנהיגה שלך, להתחתן או, להפך להתגרש, לעשות ילדים… ולעבוד עם מסירות והתמדה. אל תחמיץ את ההזדמנות של נסיעת עסקים, לקחת עול נוסף על עצמך או להתמודד עם פרויקט מסובך: לכל אלה תהיה השפעה חיובית על תדמית מקצועית שלך ובעתיד יעזור לך להתקדם בקריירה. דרוש יותר תשומת לב לפרטים, לא להזניח את חשיבותם: ברוב המקרים, הם המקור של בעיות.

Numerology Number 7מספר הגורל 7
הגיע הזמן להרחיב את האופקים שלך! בשנת 2014 אתה חייב להתמודד עם השינויים המהירים: יהיה עליך לקבל החלטות חשובות, לבחור, לסייע באותו הזמן, מבלי לחשוב יותר מדי. יש לזכור כי בשנת 2014 הסיכון ואת היצירתיות הם מוצדקים גם במישור המקצועי (זאת תקופה חיובית לשינוי מקום העבודה), וגם במישור הרומאנטי (אל תפחד להקדיש את עצמך לגמרי למערכות יחסים חדשות), וגם בחיים באופן כללי. פתרונות סטנדרטיים, למרבה הצער, לא יארשו לך להתקדם.

Numerology Number 8מספר הגורל 8
הגיע הזמן למשפחה ולאהבה! 2014 מבטיח להיות ללא דאגות כספיות: בעסקים הכל ילך חלק, ולא יהיו בעיות גדולות עם הכסף. עם כל זה, יהיה לך מספיק זמן כדי לבלות יותר עם אנשים שקרובים אליך וזכור את משמעות של המילה אהבה. במהלך תקופה זו, אנשים הקרובים אליך ייתכן שיהיו זקוקים לתשומת לב ותמיכה. גם אם הם יסרבו את עזרתך, תנסה לתמוך בהם ולהיות לצידם. אם יש לך בעיות בחיי הנישואים, באפשרותך לשקם את היחסים בקלות ב- 2014. לחלופין, באפשרותך להיכנס למערכת יחסים חדשה לגמרי ומאושרת יותר.

Numerology Number 9מספר הגורל 9
היגיע הזמן לבדק בית. הרצון לבלות יותר זמן לבד,כדי לחשוב ולשקול דברים, מופיע כבר בתחילת שנת 2014. זהו זה, תפרוש לזמן מה: ערבים שקטים עם המשפחה שלך, לקרוא ולעשות הליכות יעזרו לך למצוא שלווה והרמוניה פנימית. ב – 2014 חשוב ללמוד לא להשתעמם עם עצמך ופשוט ליהנות מהחיים. השאר יגיע מעצמו.