הורוסקופ 2014 מבחינה מדינית וצבאיתהשנה מאופיינת בספרה 7 ואי לכך צפויים קשיים. שיחות ה”שלום” עם הפלסטינים יימשכו אך לא צפוי שיביאו לתוצאות משמעותיות למרות כל הדיבורים והמאמצים של ארצות הברית ולמרות הצעדים שישראל לגבי שחרור אסירים.
אירן תמשיך את המשחק שלה על יצירת האורניום אבל הורוסקופ 2014 לא צופה שום התפתחות מיוחדת שיכולה לסכן את ישראל.

בסוריה יחולו שינויים דרמטיים בשנת 2014. אסד ייפול, כנראה יירצח. יתכן שצרפת, אנגליה וארה”ב יתערבו בנעשה ויחלקו את סוריה לכמה מדינות קטנות.השלום עם מצרים ימשיך להיות “קפוא”. אם זאת הורוסקופ שנתי 2014 צופה חיזוק הגבול עם מצרים ומאמצים של השלטון החדש למיגור הג’יהאד האסלאמי בסיני. יחד עם ההבנות לגבי המצב בעזה צופה הורוסקופ 2014 שנה שקטה למדיי בגבול הדרום.

העולם ימשיך להתנהל כמו בשנים אחרונות ואין תחזית אסטרולוגית שנתית שצופה שינויים דרמטיים. הורוסקופ 2014 לא צופה התחלת מלחמות חדשות פרט לחימת הגרילה באפריקה או דרום אמריקה שארצות מסוימות באזורים אלה כבר התרגלו עליהם במשך שנים רבות.

בטורקיה יתכן שיתפתח מלחמת אזרחים בדרגה נמוכה יותר מי המהומות שהכרנו בשנים אחרונות בארצות המזרח. אזרחים רבים ימצאו את מותם ברחובות איסטנבול ואנקרה אבל ארדואן ימשיך לשלוט. היחסים שלנו עם טורקיה לא ישתפרו.רוסיה תתקרב יותר למערב והיחסים של פוטין עם ארצות הברית והאחוד האירופי יהיו טובים במיוחד.

באפריל 2014 יש זוויות מעוררות דאגה ביו ארבעה כוכבים בשמיים אשר מייצרים ריבוע מדויק. לכל אחד מהכוכבים האלה יש השפעה בתחום ספציפי, אך הריבוע לא נמצא בבתים מהותיים ולכן באמצע אפריל ניתן להראות מתח מדיני. אולי ייפלו כמה טילים בדרום ויש סכנה להתלקחות ולאש. לא מדובר על משהו רציני אודות הכוכב המיטיב של מדינת ישראל. מכיוון איראן לא נראה באופק שום סכנה למדינה. יש כאלה שאפילו שצופים או דליפה או פיצוץ חבלה בכור גרעיני. גם רעידת אדמה אפשרית או אסון פנימי כל שהו.

דרגו עמוד זה הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

עמוד זה נצפה על ידי 9,859 גולשים