מזל קשת הורוסקופ 2018

מזל קשת הורוסקופ 2018השנה הקודמת הייתה בית ספר אידיאלי עבור בני מזל קשת, הם למדו לא מעט על עצמם בין אם זה על היתרונות או על החסרונות שלהם. על פי הורוסקופ שנתי 2018 בשנה הקרובה אתם תקצרו את כל הפירות על הלמידה וההפנמה הגבוה שלכם בשנה החולפת. הורוסקופ 2018 קובע כי בשנה הקרובה אתם תזכו ללא מעט רגעי חסד, כאלה שיגרמו לכם להיות גאים בדרך שביצעתם בשנה החולפת. תחזית אסטרולוגית 2018 מציינת בנוסף כי השנה תהיה שנה מצוינת עבורכם בני מזל קשת להגדיל את מעגל החברים שלכם, דבר שאולי לקיתם בו בחסר בשנים האחרונות. אתם לא טיפוסיים חברמנים במיוחד, אך השנה הקרובה בהחלט תגרום לכם להגדיל את מעגל החברים שלכם.

כסף וקריירה

אסטרולוגיה שנתית של השנה הקרובה מעידה כי השנה הקודמת שהייתה קשה מאוד מבחינת הקריירה והעבודה לימדה אתכם לקראת השנה הקרובה. הורוסקופ 2018 מציין כי השנה אתם מגיעים מוכנים יותר, יהיה קשה מאוד להקשות עליכם במקום העבודה או להוציא את האוויר מהמפרשים שלכם. הורוסקופ שנתי מציין כי תחילת השנה תהיה יותר טובה מאשר סוף השנה מבחינת הקריירה והעבודה, כאשר כבר בתחילת השנה אתם תרגישו בשינוי החיובי ולקראת אמצע השנה שוב תרגישו הדרדרות קטנה שתעצור במעט את ההתקדמות שלכם.


אהבה ומשפחה

אסטרולוגיה שנתית 2018 לא מפרטת יותר מידיי מה הולך לקרות השנה מבחינת זוגיות ואהבה מבחינתכם. תחזית אסטרולוגית שנתית של השנה הקודמת פירטה מאוד מה יקרה בתחום האהבה והמשפחה שלכם, אך השנה הקרובה היא בגדר הלא נודע. את רוב הדברים בתחום הזה אתם תקבעו באופן ישיר על פי ההתנהלות שלכם וההשקעה שלכם בעבודה. ככל שתשקיעו יותר בעבודה כך תרגישו ותחוו פחות את המשפחתיות והרומנטיקה בחייכם.

המצב הבריאותי

על פי הורוסקופ 2018 השנה אתם תחוו מעט חולשה בגפיים וכאבי ראש חוזרים ונשנים, אומנם לא מדובר בבעיות רפואיות גדולות במיוחד אך זה בהחלט עשוי להשפיע עליכם בשנה הקרובה. שיפור קל תוכלו להרגיש לקראת סוף השנה הנוכחית ותחילת שנת 2019 כך על פי כל התחזיות האסטרולוגיות.

דרגו עמוד זה הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

עמוד זה נצפה על ידי 2,305 גולשים

הורוסקופ 2018 לכל המזלות