הורוסקופ תשפ”א

הורוסקופ תשפ”אעל פי הורוסקופ תשפ”א בסך הכל האנרגיה של השנה תשפ”א תביא לשינויים, במיוחד מבחינת מערכות יחסים. זה גם יעודד אותנו לנתח את עצמנו, כך שנוכל לצפות לשינויים נפלאים בדרך החשיבה שלנו. שנת תשפ”א היא נקודת מפנה במערכות יחסים בין אם זה במשפחה, שותפים או חברים. עמדתו של אורנוס קוראת לנו לחקור את רגשותינו וסדרי העדיפויות שלנו ולהחליט אם הקרובים אלינו תואמים אותם.

אם לא, השנה תראה לנו אם זה הגיוני להמשיך את הקשרים האלה או לא. כוכב צדק לפי הורוסקופ תשפ”א יהיה במזל דלי וזה יעורר בנו רצון לעזור לאחרים. אנרגיה זו יכולה לעזור לרוב המזלות להתגבר על אנוכיות, ובכך לעשות סדר ביחסים שלהם עם הסובבים אותם. מצד שני, האנרגיה יהזו כולה לפגוע במזלות האוויר מפני שהם באופי הומניטאריים מאוד, מכיוון שהם יחשבו רק על אחרים וישכחו את צרכיהם. בשנת תשפ”א נבין כמה כוח יש לנו באמת.
האינטואיציה שלנו תעבוד שעות נוספות וכך גם היכולת שלנו לנסות דברים חדשים. כל זה יגרום לנו להבין שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו. כתוצאה מכך, אנו מרגישים את הרצון לשנות את חיינו לטובה. מבחינת עבודה על פי הורוסקופ תשפ”א כולנו נקבל ההשראה הנובעת מעמדת צדק בדלי, אבל זה לא משנה את העובדה שהדברים יהיו דינאמיים ומסובכים. תמיד תקשיבו לקול הפנימי שלכם למרות שלא תמיד הכל יהיה בסדר ולבחור להאמין שבסוף הדברים יסתדרו. במפה של המדינה השמש נמצאת בעמדה נגדית של כוכב כירון דבר אשר מצביע על ביקורת קבועה של האנשים כלפי המדינה והממשל והביקורת הזאת לא תנוח לרגע.

מזל טלה הורוסקופ תשפ”אמזל טלה הורוסקופ תשפ”א

הורוסקופ תשפ”א עבור מזל טלה סובב בעיקר סביב הביטחון הכלכלי. מתחילת השנה לפי הורוסקופ תשפ”א בני מזל טלה יחשבו באופן אינטנסיבי על הצעדים הבאים בתחום הקריירה שלהם. רק בתחילת האביב טלה ירגיש מוכן, צלול ומסור מספיק כדי להגיע למטרותיו ויתחיל לעמוד ביעדים שלו. עם זאת, אל תישכחו שיש גם תחומים אחרים בחיים, במיוחד הבריאות. לפי אסטרולוגיה תשפ”א אתם עלולים לחלות ולא אכפת לכם מספיק ועל זה תשלמו ביוקר. עבודה זה לא הכל יש משפחה וגם חברים. הקיץ של שנת תשפ”א קשור מאד למערכות יחסים. אם יש לכם היכרות רצינית, עכשיו זה הזמן הנכון לשלב הבא. מתחילים לגור ביחד? אתם מצעים נישואין? רוצים ילד? לפי הורוסקופ תשפ”א היקום יתמוך בהחלטות שלכם. הצד הרגשי שלכם יצוף יותר מתמיד. עם זאת, היזהרו מהחלטות נמהרות.

מזל שור הורוסקופ תשפ”אמזל שור הורוסקופ תשפ”א

שנת תשפ”א תעניק למזל שור על פי הורוסקופ תשפ”א את היכולת להבין יותר טוב אנשים אחרים. אנשים שנולדים תחת מזל שור הם בדרך כלל יזמים, שאפתניים ובטוחים ובעזרת כישורים אלה הם יעניקו השראה לסובבים אותם. לפי הורוסקופ תשפ”א הם ירגישו רצון עמוק לשנות, אשר ישפר את חייהם. בתחילת האביב של שנת תשפ”א, בני מזל שור ירגישו צורך לשנות היבטים בחיים שהם אינם מרוצים מהם וכל מה שאינו תואם את לסטנדרטים שלהם ייעלם. על פי הורוסקופ תשפ”א השוורים יכולים גם לסמוך על חוזק נפשי שיעניק להם מוטיבציה עוד יותר. הורוסקופ תשפ”א אומר שאפשר לצפות תהפוכות גדולות, במיוחד בעבודה ובזוגיות. בקיץ לפי אסטרולוגיה תשפ”א צדק יהיה במזל דגים, מה שאומר שמזל שור ינסה להיות מופנם יותר. עד סוף השנה הגמישות שלכם תגדל משמעותית, תוכלו להסתגל בקלות לכל מצב.

מזל תאומים הורוסקופ תשפ”אמזל תאומים הורוסקופ תשפ”א

מזל תאומים לפי הורוסקופ תשפ”א חייב להיזהר מסביבות מזיקות. בני מזל תאומים בשנת תשפ”א יתמקדו בשמירה על השקט הנפשי. באביב של שנת תשפ”א כל מה שמרגיז אתכם במערכות יחסים יעלה על פני השטח וזה יהיה קשה ביותר. עם בוא הקיץ, על פי הורוסקופ תשפ”א בגלל השפעתו של צדק במזל דלי, התאומים יהיו יצירתיים מאוד והאנרגיה הזו תהיה איתם להמשך כל השנה. במחצית השנייה של השנה תתמודדו עם קונפליקט בין הלב לבין השכל. התאומים ידועים באישיותם ה”כפולה”, לכן, הם נוטים להיות עם מצבי רוח וחסרי החלטיות.
לפני סוף השנה בני מזל תאומים עלולים להתמודד עם המון תסכולים. ברגעים אלה עליכם לזכור ששום דבר לא נמשך לנצח.

מזל סרטן הורוסקופ תשפ”אמזל סרטן הורוסקופ תשפ”א

מזל סרטן הוא המזל הרגיש ביותר בכל גלגל המזלות כי הוא לוקח את הכל באופן אישי מדי. לפי הורוסקופ תשפ”א השנה אתם תתחילו לעבוד עם הרגשותיכם ואז לנהל טוב יותר מצבים מלחיצים בעתיד. באביב לפי הורוסקופ תשפ”א יהיה המון עמוס בעבודה ואם מזל סרטן לא יפתור בשלווה את חובותיו הוא יחווה התמוטטות נפשית. במחצית השנייה של שנת תשפ”א אנו ממליצים לדאוג לבריאותכם הנפשית והגופנית. במקרה של משבר, אל תפחדו לבקש עזרה מהמשפחה, שם תמיד תמצאו תמיכה והבנה. לסרטן על פי אסטרולוגיה תשפ”א תהיה הזדמנות להתמקד במערכות יחסים מועילות יותר ואנשים חדשים יכנסו לחייו. רק לקרת סוף השנה תשפ”א תוכלו לצפות לשלווה.

 מזל אריה הורוסקופ תשפ”אמזל אריה הורוסקופ תשפ”א

לפי הורוסקופ תשפ”א עבור מזל אריה תהיה שנה מלאה בחוויות מעניינות. השנה תהיה מושלמת להתקרב לאנשים או אולי מישהו שנראה בלתי אפשרי להתקרב לפני כן. אל תתנגד לקשרים אלה – הם יכולים לעזור לך להתקדם במידה ניכרת. אריות שונאים שגרה ולכן חיזוי השנה יכול להתאים להם בצורה מושלמת. באביב על פי הורוסקופ תשפ”א האנרגיה הנפשית של מזל אריה תהיה אדירה, כלומר אריות ירגישו בצמרת העולם. עם זאת אתם נוטים לקחת את העלבונות של אחרים באופן אישי מדי. בקיץ, בגלל ההשפעה של צדק על מזל דלי, אתם תהיו אלטרואיסטי מאוד לאנשים הקרובים אליכם וזאת הסיבה שיכולה לגרום לסכסוך. בסוף השנה האריות ישמחו להירגע קצת.

מזל בתולה הורוסקופ תשפ”אמזל בתולה הורוסקופ תשפ”א

מזל בתולה לפי הורוסקופ תשפ”א צריך לצפות לתקופה שבה במקום העבודה, במעגל החברים ואפילו עצמכם הדברים ישתנו. באביב של שנת תשפ”א בני מזל בתולה יבינו שעולמם הפנימי יוצר את החיצוני. באשר לקיץ, בתולות יעמדו בפני ההחלטה האם זה הגיוני להמשיך לעבוד או לא באותו מקום עבודה. בהשפעת צדק ודלי על פי הורוסקופ תשפ”א יהיה לכם קל יותר להזדהות עם אנשים אחרים. היחסים של מזל בתולה היו הרמוניים עד כה, אך יש לצפות לשינוי. כשאנחנו מסתכלים על הורוסקופ תשפ”א, אנו מבחינים בהרבה סכסוכים שעלולים להוביל לפרידות. למרבה הצער, בסוף השנה קיים סיכון במובן שתעברו תקופה קשה בעבודה.

מזל מאזניים הורוסקופ תשפ”א

מזל מאזניים הורוסקופ תשפ”אשנת תשפ”א תהיה לפי הורוסקופ תשפ”א תקופה מאוזנת יותר עבור מזל מאזניים, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לקחת את הדברים בקלילות. הורוסקופ תשפ”א הכין הרבה הצלחות, קטנות כגדולות,אחרי שנים קודמות וזה פרס ראוי. החל מהאביב והלאה בני מזל מאזניים ירגישו מדהים גם מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשית. בקיץ, לפי אסטרולוגיה תשפ”א מאזניים ירגישו מסופקים ממקום העבודה. למידה תהיה מאד חשובה למאזניים השנה הודות לשבתאי במזל דלי. יש לציין שבמהלך כל השנת תשפ”א אתם תרגישו מאד יצירתיים בכל דבר אשר תעשו. עם זאת, מומלץ לא לשכוח את המשפחה, שתרגיש די מוזנחת וזה יהיה נכון גם לגבי החברים במיוחד הקרובים מבניהם.

מזל עקרב הורוסקופ תשפ”אמזל עקרב הורוסקופ תשפ”א

מזל עקרב הוא מזל שאפתני מאוד ושנת תשפ”א תביא לו לפי הורוסקופ תשפ”א אתגרים במיוחד במקום העבודה. בנוסף במהלך כל השנה יש לשים לב לניהול הכספים באופן אחראי. כבר באביב לפי אסטרולוגיה תשפ”א יהיו לכם הרבה הזדמנויות בתחום העבודה. גם עם בוא הקיץ, הלחץ הלא מציאותי של העבודה אליו נחשפתם בחודשים הקודמים ימשיך. במחצית השנייה של השנה, מזל עקרב עלול להיתקל בבעיות כלכליות, כך שתצטרכו לבקש עזרה מהמשפחה. הלוואה בנקאית יכולה לגרום לכם יותר נזק מתועלת. יש לסמוך על האינטואיציה שלכם במיוחד שישנה השפעה של צדק בדגים. רצוי מאד שתעשו דברים קטנים אשר יפחיתו את לחצים, כי הדברים הקטנים האלה הופכים את העולם למקום הרבה יותר יפה ונסבל.

מזל קשת הורוסקופ תשפ”אמזל קשת הורוסקופ תשפ”א

מזל קשת הוא מזל מאוד אופטימי ונלהב, המפיץ את המאפיינים הללו לסובבים אותו. שנת תשפ”א לפי הורוסקופ תשפ”א תבלוט בשיפורם רבים בכל מני תחומים, פרט לבריאות. באביב, לפי אסטרולוגיה תשפ”א עשויים להופיע הרבה אנשים חדשים בחייו של מזל קשת, אך ביניהם יתכנו אנשים שאין להם כוונות טהורות כל כך. עם תחילת הקיץ של שנת תשפ”א, אתם לא תרגישו טוב פיזית ואתם עלולים לחלות.
נסו להתמקד מעט בעצמכם – העבודה יכולה לחכות כי בריאותכם צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. במחצית השנייה של השנה אתם תתרגלו לכל מצב, אפילו הקשה ביותר. מזל קשת יעבור שנה מאתגרת ולכן עליו לדאוג לעצמו כמה שיותר במיוחד בחודשים האחרונים של תשפ”א .

מזל גדי הורוסקופ תשפ”אמזל גדי הורוסקופ תשפ”א

מזל גדי ידוע כחרוץ מאוד אך עקשן וצפויה שנה מאוד אינטנסיבית, כך שיהיה קשה להישאר רגוע. הורוסקופ תשפ”א חוזה עבור מזל גדי שנה עם הרבה פיתולים בעיקר במערכות יחסים, במשפחה, כמו גם עם חברים ושותפים. באביב על פי הורוסקופ תשפ”א כנראה שלא תצליחו להימנע מהסכסוכים. אם אתם נמצאים בזוגיות ארוכת טווח, אתם יכולים לצפות לריבים כה קשים שעלולים אפילו להוביל לפרידות במקרים קיצוניים. ברגע שהקיץ של שנת תשפ”א יגיע, מזל גדי יהיה מלא כעס. נסו להרחיק את עצמכם מהמצב הזה, מכיוון שכשאתם מתערבים יותר מדי אתם יכולים לצאת בתור האדם הרע. המחצית השנייה של תשפ”א תהיה קצת יותר רגועה בעבודה.

מזל דלי הורוסקופ תשפ”אמזל דלי הורוסקופ תשפ”א

אין כנראה מזל ידידותי יותר מאשר המזל דלי אך הוא לא יודע תמיד להפגין רגש. זאת הסיבה אשר לפי הורוסקופ תשפ”א שנה הזו תהיה מאתגרת מאוד, מכיוון שבני מזל זה יצטרכו להביע את רגשותיהם. אחרת, הם עלולים לאבד מערכות יחסים איכותיות. באביב מזל דלי ירגיש שהוא לא מתקדם והשגרה מתחילה לעלות לו על העצבים. בגלל ההשפעה של צדק על מזל דלי, לפי הורוסקופ תשפ”א הקיץ יהיה קצת יותר קשה. פשוט צריך לבלוע את הרצון שלכם ולהיפתח. בהתחלה זה לא יהיה קל, אבל בסופו של דבר לא תתחרטו. במחצית השנייה של תשפ”א המעגל המשפחתי יעבור משבר. סוף שנת תשפ”א יהיה שליו למדי, אבל תרגישו צורך להתבודד.

מזל דגים הורוסקופ תשפ”אמזל דגים הורוסקופ תשפ”א

מזל דגים הוא מזל מאוד אמוציונאלי ולפי הורוסקופ תשפ”א שנת תשפ”א תהיה קשה במיוחד עבורו. עם זאת, תקופה זו תלמד אתכם הרבה על עצמכם ותהיה לכם הזדמנות להתבונן בדפוסי התנהגות. צפו להרבה בכי וכעס, אך גם שמחה והגשמה. עבור מזל דגים לפי הורוסקופ תשפ”א יש ראיות ברורות לכך שיהיו רווחים כספיים. אתם גם תצליחו להתקדם בקריירה. מצד שני הקיץ יעורר בכם כעס. מחצית השנייה של שנת תשפ”א הכעס יוחלף בצער. אם אתה מרגיש יותר רגשי מהרגיל, בכה על כתפו של חבר קרוב. דגים זקוקים למגע מסוג זה וירגישו שחרור מיידי. הדגים ייהנו מסוף שנה סביב משפחתם וחברים.

דרגו עמוד זה הזה 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

עמוד זה נצפה על ידי 249 גולשים