הורוסקופ שנתי תשע”ט

הורוסקופ שנתי תשע”טהורוסקופ שנתי תשע”טהורוסקופ לשנת תשע”ט קובע כי אתם הולכים לחוות שנה מיוחדת במינה, ועבור חלק נכבד מן האנשים מדובר בשנת מפתח במובנים רבים. אסטרולוגיה לשנת תשע”ט מציינת כי חלקכם תשושים מהשנה הקודמת, אך השנה הקרובה הולכת להביא איתה רוח חדשה ומרעננת. הורוסקופ תשע”ט מציין כי מרבית האנשים יקבלו את ההחלטות הטובות ביותר עבורם, כך שהם יצליחו להוציא מעצמם את המקסימום.

בשנה הקודמת היה קשה מאוד למרבית האנשים לבלוט ולהביא את עצמם לידיי ביטוי, והשנה זה הולך לקרות. אסטרולוגיה תשע”ט מציין כי מבחינה רומנטית אנשים רבים צפויים לעשות קפיצת מדרגה ולמצוא זוגיות חדשה. זאת בהחלט שנה טובה למצוא זוגיות ולהפוך אותה לקשר רציני עבור מרבית האנשים.

קריירה ולימודים על פי אסטרולוגיה שנתי תשע”ט

אחד מהנושאים החשובים ביותר שיעמדו על הפרק בהתבסס על פי הורוסקופ לשנת תשע”ט זה הקריירה והלימודים שלכם. הורוסקופ שנתי תשע”ט לא חוזה יותר מידיי שינויים במובנים הללו, אך הוא בהחלט מציין כי אתם תשמרו על מה שהשגתם עד כה. אם רוצים לדעת יותר מיסטיקנים בטלפון יכולים לעזור לכם עם פרטים חשובים שהם אישיים.

ועבור חלק קטן מכם אף יהיה שדרוג מסוים שיבוא בעיקר בזכות התמדה ועבודה קשה. הורוסקופ תשע”ט מציין כי מבחינת לימודים אתם הולכים לחוות שנה גדושה בהצלחות ובהישגים משמעותיים. מה מכם שמתבלט בנושא הזה, זאת בהחלט השנה הטובה ביותר בתקופה הקרובה להתחיל ללמוד וכך למקסם את כל היכולות החבויות בכם.

משפחה ומצב בריאותי על פי אסטרולוגיה לשנת תשע”ט

הורוסקופ שנתי תשע”ט מציין לחיוב את בני המשפחה שלכם, וקובע כי הם ברוב המקרים יהיו הכוח שמניע אתכם אל עבר ההצלחה. אסטרולוגיה שנתי תשע”ט קובעת כי מרבית האנשים אינם מקדישים מספיק זמן להיות בקרבת בני המשפחה שלהם, ולכן זה בהחלט משהו שצריך לעבוד עליו.
אסטרולוגיה תשע”ט קובע כי השנה הקרובה יכולה להיות משמעותית עוד יותר אם תדעו לפנות זמן לבני המשפחה שלכם, ולהיות קרוב אליהם. המצב הבריאותי שלכם על פי כל התחזיות צפוי להיות ללא שינוי ניכר, ואתם הולכים לחוות שנה דומה לשנה הקודמת במובן הזה. כמובן שאתם יכולים לשפר את מצבכם הבריאותי אם תדעו לשמור על עצמכם בכל המובנים.

 

 

 

שאלות ותשובות על הורוסקופ ואסטרולוגיה

קמעות יכולות לשפר את אורח החיים שלי?
אנשים רבים מחזיקים פריטים הנקראים קמעות, לטענתם הפריטים הללו נותנים להם מזל טוב ומביאים אליהם אנרגיות חיוביות ומקביל מרחיקים את האנרגיות השליליות. הורוסקופ ואסטרולוגיה יכולים להגיד לכם מה צופן העתיד, אך לא יתנו לכם כלים לשיפור המצב הקיים על ידי פעולות שונות - הקמעות לשם שינוי לא יגידו לכם מה צופן לכם העתיד, אך על פי האמונה אם קראתם תחזית אסטרולוגית שלילית תוכלו להיעזר בקמעה על מנת לשפר אותה.
כמובן שלעיתים השימוש בקמעות לא יעזור לכם לשפר את הכתוב על גבי הורוסקופ, אך בחלק מהמקרים עצם הרצון לשפר את המצב הקיים והאמונה בקמעה יכולה להביא לפעולות שונות שיביאו לשינויים חיובים.

האם יש הקשר בין אמונות טפלות לבין הורוסקופ?
אין קשר הדוק בין אמונות טפלות ובין הורוסקופ ואסטרולוגיה, ויש כאלה שיטענו גם שהם נוגדים האחד את השני. אסטרולוגיה מציינת בפניכם מה צופן לכם העתיד הקרוב והעתיד הרחוק על מנת שתוכלו להיות ערוכים לכל תפנית בחייכם. מנגד אמונות טפלות מביאות לכם דברים עשויים לגרום לכך שיהיה לכם מזל רע - כאמור יש פה ניגודיות מכיוון שאסטרולוגיה או הורוסקופ לא נותנים לנו אפשרות למנוע את מה שצופן לנו העתיד אלה רק להיות ערוכים בפניו.
אך כמובן מרבית האסטרולוגים אינם טוענים שאמונות טפלות זה קשקוש או שטות. תמיד טוב למנוע סיבות שמזל רע יתקוף אתכם, גם אם זה אומר על ידי אמונה באמונות טפלות כאלה ואחרות.