תחזית אסטרולוגית שנתית 2015

Horoscope 2015כל תחזית אסטרולוגית של שנה חדשה מביאה איתה דברים חדשים, הורוסקופ 2015 מסמן מגמה חיובית כזאת שיכולה לבוא לידיי ביטוי אצל כל המזלות – דברים שהתחלת בשנה הקודמת יסתדרו, ודברים שתמיד רציתם לעשות יכולים לקרות ממש בשנה הקרובה. הורוסקופ שנתי 2015 מסמן מגמת עלייה כמעט בכל הרבדים של חייכם, בין היתר תוכלו למצוא זוגיות חדשה או עבודה חדשה – כמובן שהכול בהתאם לצרכים ולמזל שלכם. תחזית אסטרולוגית שנתית לשנה הקרובה אומנם מנסה לצייר את הכול באור חיובי, אך לעיתים תמצאו את עצמכם בסיטואציות לא נעימות – כמובן שכל דבר כזה עלול להחזיר אתכם אחורה, אך תמיד תדאגו לכך שהשנה הקרובה תביא לכם ירידות אך גם עליות וזה מה שאמור להוביל אתכם קדימה. אסטרולוגיה שנתית 2015 מחמיאה במיוחד לאלה שמעיזים ולכל אלה שיוזמים בחיים שלהם, היא מסמנת מגמת עלייה גדולה במיוחד אצל אלה שמסתכנים אך בסופו של דבר גם משיגים את מבוקשם. הורוסקופ שנתי הוא הברור ביותר עבורכם, ומסמן לכם את כל הרבדים שצפויים להיכנס אל חייכם בשנה הקרובה.

אחד הנושאים המרכזיים ביותר בשנה האחרונה זה יוקר המחייה והמצב הכלכלי במדינה, הורוסקופ 2015 נותן דגש מרכזי על התחום הזה ומציין כי השנה הקרובה עומדת להיות משמעותית בתחום הזה. אסטרולוגיה שנתית של שנת 2014 ציינה כי בסוף השנה ובתחילת שנת 2015 צפויים להיות מהלכים דרמטיים בתחום הזה, וגם ההורוסקופ של שנת 2015 ממשיך בקו הזה שהוא מציין כי מחאות חברתיות רבות צפויות לפקוד אותנו בשנה הקרובה. לפי אסטרולוגיה שנתית 2015 אומנם המחירים ויוקר המחייה לא צפוי לחוות שינויים מהותיים בשטח – אך ההתעוררות של האוכלוסייה והמחאות החברתיות הגדולות שצפויות בשנה הקרובה יביאו לכך שנוכל להיות בטוחים כי בעתיד המצב יהיה טוב יותר – אפילו כבר בשנת 2016.

הפוליטיקה הישראלית תמיד עוררה גלים בציבור הרחב, הורוסקופ 2015 מציין כי השנה אנחנו אומנם לא עומדים לקראת שנת בחירות בשונה מהציפיות של חלקים נרחבים בציבור – הקואליציה תצליח לשמר את עצמה עד לשנת 2016, אך אנו צפויים לראות כניסות חדשות של אישים מעניינים לפוליטיקה במהלך השנה הקרובה. עוד סיבה להישאר במתח היא שהשנה אנחנו עומדים בפני בחירות בארה”ב, ושם אנו עומדים לחזות במהפך מסוים במה שהיה נהוג עד כה. פוליטיקאים רבים עומדים להתעניין בתפקיד הנחשק – נשיאה ראשונה בבית הלבן אומנם לא תהיה, אך שינוי מרענן שלא היה כבר הרבה זמן צפוי לתת גלים ברחבי העולם.

תחזית אסטרולוגית 2015 אומנם תהיה רגועה יותר מאשר התחזית הצבאית בשנת 2014, מלחמה לא צפויה לנו באופן כך על פי התחזית האסטרולוגית – אך מה שכן אנו צפויים לראות התחממויות שונות בגזרות המקומיות בין אם זה בגזרה הצפונית או בגזרה הדרומית. ההתחממויות האלה הן קטנות ולא מורגשות ממש, אך הן עשויות להוביל בעתיד למשהו קצת יותר גדול שעשוי להתרחש בסוף השנה הקרובה ולגלוש לתחילת שנת 2016. ארגון הטרור דעא”ש שנכנס ללקסיקון שלנו בשנה האחרונה צפוי להמשיך לעורר בהלה ברחבי העולם, אומנם הוא לא יצליח להתעצם ממש בשנה הקרובה – אך הוא גם לא יעלם מהעולם. אנשים רבים טוענים כי השנה הקרובה היא שנת המפתח של הארגון הזה, אנחנו נבשר לכם כי השנה האחרונה תהיה רגועה עבור דעא”ש הוא ימשיך בקו שהנחה אותו עד כה להכות במדינות שונות בשקט ובאכזריות. דעא”ש ימשיך להשתלט על סוריה ועל מדינות שונות בגבול ישראל, אך לא תהיה לכך השפעה מיידית עלינו. 

Title Horoscope 2015c


2 תגובות

 1. לימור

  ממש לא טוב לי

  ← Reply

 2. אורנה

  אני לא מאמינה.
  שנה כול כך טובה לא הייתה לי אף פעם

  ← Reply

שלח תגובה

*